luksusowy blog filmowyPisz swój dziennik w Internecie
Blog > Komentarze do wpisu
jestem miłością *

Jaka ona brzydka, że ludzie z całego świata nie widzieli, i ona ma być miłością??!! A może to nie ona jest miłością, chociaż chyba ona, jak widziałem plakat, i napis był "Jestem miłością" zrobiony w różu, a reszta nie, tylko ta sukienka Tildy, no to chyba ona jest tą miłością. To miłość jeśli taka brzydka, to ja się cieszę, że jestem kawalerem. Ale do rzeczy, to ja bym zmienił (i uwaga, bo są sporlejry!):

 

1. No właśnie ją, tę całą Tildę, co to za imię zresztą, jak: "tilt", co tę kulkę się odbijało, a ona turlała się cały czas, i jak się stołem zatrzęsło, to wyskakiwał napis: "tilt", to właśnie jak jej imię. Tak więc w moim mniemaniu Tildę powinna zagrać albo a) Jennifer Lopez; b) Katarzyna Cichopek (co z tego, że z polski język, jak by chciała, to by mogła włoski); c) Grażyna Torbicka - bo przecież ona tyle o filmach wie, że dla niej to bułka z masłem by była.

2. Miasto bym zmienił z Rzymu na Manhattan. Albo najlepiej na Miami, że gorąco tak mocno, że już tylko miłość zostaje, i od razu wtedy coś by Miami znaczyło, a nie że tylko miasto, jak Rzym. Mógłby być też Wrocław, bo tam zawsze najcieplej, no i dworzec by pasował, chociaż z tymi gołębiami taki osrany to jednak nie, Wrocław nie.

3. I jak ona zabija syna, to nie, że zabija, tylko zamachuje się, on wpada do basenu, i zaczyna się topić, bo nie umie pływać, a matka też nie umie i się boi ratować, i zanim by zawołała pomoc, to pożarłyby go w tym basenie piranie, a matka dostałaby amnezji z szoku, i trzeba by trupa poznać, że kto to, po uzębieniu, albo gwoździach chirurgicznych. I potem matka odzyskuje pamięć i sobie przypomina, że jej syn nie żyje i ona ucieka, a rodzina za nią, że: "Nie, wracaj!" A tak, to wszyscy płaczą nie wiadomo wiedzieć, po co.

I muzykę bym zmienił na Vangelisa, że chór, coś się dzieje, a tak jakieś tam flety czy fiut wie co.

 

w mojej opinii to jedna gwiazdka, za to, że mogłyby być piranie

 

wtorek, 12 października 2010, kukok

Polecane wpisy

  • Jurassic World

    Szczerze? Pamiętam, jakby to było zupełnie dziś, najdalej przedwczoraj, iż idę z moją klasą III D na film kinowy "Park jurajski" w reżyserii Stevena Spielberga.

  • Służby specjalne

    Dzień dobry. Właśnie chcę skończyć na chwilę półroczne milczenie i dokonać zawarcia srecenzji, ale bowiem woda się we mnie gotuję, kiedy słyszę, co widzę! Całki

  • Dallas Buyers Club

    Jesteśmy sobie już dawno po Oskarach, nie możemy się doczekać następnych. Szkoda, iż rozdają je tak rzadko, mogli by na przykład co półtorej miesiąca. No, ale n

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/01/27 21:46:19
Dobry wieczór. Dziękuję bardzo za pochwałę. Chciałam również udowodnić, że jest ona prawdziwa i powiedzieć srecenzentowi, że film dzieje się głównie w Mediolanie. Jak więc go zobaczę, to mu powiem.
Dobranoc.
-
Gość: kukok, *.dynamic.chello.pl
2014/01/27 23:39:11
Z twarzy wygląda zupełnie jak Rzym.
Mediolan, a Rzym - taka jest prawda.
Dziękuję i dobranoc.