luksusowy blog filmowyPisz swój dziennik w Internecie
Blog > Komentarze do wpisu
Jurajski park *

Z bracholem byłem rano, bo opiekunem jego klasy jestem czasami, byłem na takim specjalnym puszczeniu Jurajskiego Parku dla tych, co nie widzieli, bo teraz nowe pokolenie to jeszcze nic nie widziało. No i jak byłem mały, jak teraz mój brachol, to że wow ale jazda, tak chodzić pomiędzy dinozaurami, a teraz to bida jak się słucha aż świszczy, się postarzał film, zmarchy już ma takie, że ja jebię, aż klasa brachola się śmiała cała.

 

1. Od razu, jak zobaczyłem tego dzieciaka i tę dziewczynę, te wnuki stuknięte profesora, to patrzę, że coś mi tutaj nie gra, i patrzę a oni komputerowo zrobieni! A jak byłem mały, to nie widziałem tego. No myślę, to już Spielberg nie mógł normalnych aktorów wziąć, bo na komputerowe dinozaury zbierał kasę, i tyle uzbierał, że potem aktorów też komputerowych zrobił. A teraz to już w ogóle się tego nie da oglądać przecież, bo tylko Samuel Jackson jest prawdziwy i chyba Laura Dern, ale to muszę obejrzeć jeszcze raz, ale to kiedyś, może za pięćdziesiąt lat z wnukami, to Jurajski Park będzie już czarno biały wtedy hehehe!

2. Jak czytałem w bibliotece w Focusie było, że kiedyś było wiele piranii, i małe jak paznokieć, albo wielkie jak Złote Tarasy, bo teraz tylko są ze trzy i to małe w Brazylii, a kiedyś było z tysiąc! I to właśnie wtedy, kiedy żyły dinozaury! To ja się pytam, a ten co pisał o tym w Focusie też się pytał, to my się pytamy, panie Spielberg, a co z piraniami tymi wielkimi? Że pan nie doczytał, to teraz debili jak Amerykanie z nas pan robi? A może pan nie umiał normalnie ich komputerowo zrobić?

3. I te wszystkie samochody, dinozaury, helikoptery, jedzenie wszystko już stare, a najbardziej to widać, jak jest Samuel Jackson, jak był jeszcze młody tam, a teraz wszyscy wiedzą, że jest już stary. I to teraz, jak się wie, że on jest już stary, to tego nie da się teraz oglądać. Powinien Apielberg zabrać wszystkie kopie i schować, albo dać do muzeum starych filmów, najlepiej czarno białych hehehe!

Jakby muzę zmienić na Vangelisa, to on by ją zrobił, że niby taka stara ta muza, to może by pasowała, a tak jakaś techniawka jest co od razu słychać, że już stara, bo po techniawce najbardziej słychać, że się robi stara, także szkoda, że nie Vangelis.

 

A w moim mniemaniu, to jedna gwiazdka, bo potem była trochę bardziej nowa druga część, i już normalna nowa trzecia, to właśnie za tą trzecią jedna gwiazdka ode mnie.

poniedziałek, 18 października 2010, kukok

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Z. Kałużyński, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/05/02 14:16:34
Jak czytam Twoje wypociny na tym blogu, to aż mnie śmiech ogarnia :-)) Czy Ty czasami czytasz to co umieszczasz na blogach ?? Co to za język, co to za forma (a raczej jej brak)?? Weź się człowieku czasami zastanów, zanim coś napiszesz !! Gratuluję tak "rozgarniętego" jak kupa liści na wietrze "opiekuna" klasy twojego "brachola" ... Nie ma co, poziom wypowiedzi na blogu adekwatny, do rozwoju intelektualnego, a raczej do niedorozwoju ...
Piszesz, że po latach śmieszą Cię efekty specjalne zastosowane w tym, czy innych filmach. Wziąłeś poprawkę na lata, w jwkich był ten film realizowany ?? Może jeszcze weźmiesz na swój "warsztat" klasykę w postaci StarWars George'a Lucasa, 2001:Odyseję kosmiczną Stanleya Kubricka, Dunę Davida Lyncha i wypowiesz kilka "mądrych" sentencji ?? Chętnie poczytam kolejny stek bzdur, wypocin, wulgaryzmów itp ...